Microsoft Project Professional 2016 nowa dożywotnia licencja/ faktura VAT/ szybka wysyłka

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-3h (max do 12h)
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 580,00 zł 580.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Microsoft
Kod produktu: D87-07114_20220324121916

Opis

Informacje o Licencji 

 • ORYGINALNA nowa licencja z przypisaniem do konta  - wysyłana drogą elektroniczną (ESD). 
 • LICENCJA na 1 stanowisko komputerowe z systemem WINDOWS .
 • AKTYWACJA - online.
 • LICENCJA dożywotnia.
 • WERSJA JĘZYKOWA Pl.
 • ARCHITEKTURA: 32/64 bit.

Po dokonaniu zamówienia otrzymujesz:

 • Nowy klucz redempcyjny.
 • Instrukcje instalacji oprogramowania.
 • Link do pobrania oprogramowania ze strony producenta.
 • Fakturę VAT 23%
 • Informacja prawna.
 • Profesjonalne wsparcie techniczne.                                      

 

Project 2016:

Nawet złożone i rozległe projekty mogą być szczegółowo planowane, monitorowane i realizowane w ramach Projektu Professional2016. Popularne oprogramowanie do zarządzania projektami firmy Microsoft wspiera Cię we wszystkich zadaniach związanych z realizacją Twoich projektów. MS Project Professionaloferuje więcej funkcji dla bardziej efektywnej pracy zespołowej. Oprócz ulepszonej komunikacji za pośrednictwem Skype for Business, Microsoft Project Professional 2016 jeszcze bardziej ułatwia współpracę i pracę nad projektami razem i elastycznie dzięki ulepszonej synchronizacji z programami SharePoint i Office 365.

Zaawansowane funkcje umożliwiające efektywne planowanie projektów

Oprócz funkcji wersji Standard, MS Project 2016 Professional posiada wiele zaawansowanych funkcji, które umożliwiają bardziej efektywną pracę, szczególnie przy planowaniu większych projektów i w zespołach projektowych. Obejmują one następujące funkcje:

 • Skype for Business pozwala na rozmowy telefoniczne lub czat z członkami zespołu bezpośrednio z Project Professional2016. Problemy mogą być omawiane natychmiast, a pytania mogą być wyjaśnione.
 • Ulepszona synchronizacja z programami SharePoint i Office 365 pozwala na dostęp, edycję i udostępnianie informacji o projekcie innym członkom zespołu z praktycznie dowolnego miejsca za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej projektu.
 • Dzięki inteligentnym narzędziom, takim jak planista zespołowy i negocjacje zasobów, MS Project 2016 Professionalpozwala na wczesne rozpoznanie potencjalnych problemów i podjęcie środków zaradczych, zanim harmonogram Urządzenie zagrożony.
 • Scenariusze "co-jeśli" pomagają przewidzieć potencjalne wąskie gardła i podjąć działania zanim pojawią się prawdziwe problemy.
 • Biurowy interfejs ułatwia odnalezienie się w Microsoft Project Professional2016.

Planowanie i monitorowanie projektów z perspektywą

Dzięki Project 2016 Professional możesz efektywnie zarządzać ważnymi projektami. Duża liczba narzędzi planistycznych pozwala na stworzenie zupełnie nowego projektu za pomocą kilku kliknięć, dostarczenie mu wszystkich niezbędnych elementów i stałe monitorowanie jego postępów. Różne opcje raportowania zapewniają, że w MS Project Professional2016 zawsze masz przegląd wszystkich ważnych kluczowych danych i możesz szybko tworzyć prezentacje na temat aktualnego stanu projektu. Dzięki wyróżnionym na wykresie Gantta ścieżkom zadań zawsze znasz związki między zadaniami i ich znaczenie w realizacji projektu.

Dzięki inteligentnym narzędziom Microsoft Project Professional2016, projekty można planować z wyprzedzeniem. Planer zespołu i negocjacje w sprawie zasobów pomagają na przykład w identyfikacji ewentualnych wąskich gardeł na wczesnym etapie i reagowaniu na nie. "Co by było, gdyby" scenariusze pokazywały możliwy rozwój w ramach projektu. Analiza ścieżki działań w ramach Projektu 2016 Professional identyfikuje potencjalne problemy zanim staną się realne i pomoże znaleźć rozwiązania pozwalające na dotrzymanie harmonogramu.

Praca w zespole jest wyraźnie usprawniona

Komunikowanie się w czasie rzeczywistym z wszystkimi członkami zespołu w projekcie Project Professional2016 jest łatwe dzięki Skype for Business. Po prostu napisz wiadomość na czacie do swoich kolegów z zespołu lub zadzwoń do nich bezpośrednio z MS Project 2016 Professional, aby zadać pytania lub wyjaśnić problemy. Ulepszona synchronizacja z programami SharePoint i Office 365 oznacza, że możesz teraz uzyskać dostęp do swoich projektów z dowolnego miejsca. Szczególnie listy zadań i aktywności są teraz jeszcze łatwiejsze do przetworzenia i aktualizacji. Informacje mogą być łatwo wymieniane ze wszystkimi uczestnikami poprzez szybko utworzoną stronę internetową projektu. Microsoft Project Professional2016 to kompletne narzędzie do zarządzania projektami, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy zespołowej i umożliwia realizację projektów w sposób ukierunkowany na osiągnięcie celu.

Wymagania systemowe:

Platforma

Windows

Obsługiwany system operacyjny

Windows 7 lub wyższy
Windows 10 Serwer
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Procesor

procesor x86 lub x64-bitowy pracujący na 1 gigahercie (GHz) lub szybciej i SSE2

Pamięć robocza

1 GB pamięci RAM (32-bitowej); 2 GB pamięci RAM (64-bitowej)

Miejsce na dysku twardym

3 GB

Karta graficzna

Wymagana karta graficzna DirectX 10

       

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl