Opinie o Nas
Produkt dnia
Aktywacja telefoniczna systemu Windows 10

Często, w przypadku produktów z rynku wtórnego, podczas aktywacji system zgłasza błąd 0xC004C008. Błąd ten nie jest wadą produktu, oznacza tylko brak możliwości aktywacji danej licencji online, w tym przypadku należy skorzystać z aktywacji telefonicznej. (Jeśli jednak zakupili Państwo nowy klucz to ten błąd nie powinien się pojawić, proszę reklamować zakupiony produkt). 

Aktywację telefoniczną wywołujemy wpisując polecenie SLUI 4 na pasku wyszukiwania:

Klikamy w polecenie SLUI 4 i uruchamia się kreator aktywacji:

Z listy dostępnych krajów wybieramy oczywiście Polskę i przechodzimy dalej:

 Na tym etapie mamy do wyboru dwie możliwości:

1. Dzwonimy na wskazany numer telefonu i aktywujemy produkt z pomocą telefonicznego systemu aktywacji, odradzamy tą opcję, gdyż jest czasochłonna.

2. Aktywację wykonujemy za pomocą specjalnej strony Microsoftu: Aktywacja produktów Microsoft

Na tej stronie wybieramy z ilu cyfr składają się grupy ID instalacji, w przypadku systemu Windows 10 jest to 7, klikamy zatem 7:

  

Na tej stronie należy przepisać nasz ID instalacji, należy zwrócić uwagę, żeby nie popełnić błędów przy przepisywaniu cyfr. Po przepisaniu klikamy zatwierdź, na następnej stronie zostaniemy zapytani o ilość komputerów na, których zainstalowana jest aktywowana właśnie licencja, WAŻNE - odpowiadamy 0 (ZERO), gdyż nr 1 jest instalacja, którą właśnie aktywujemy. Po potwierdzeniu uzyskujemy ID potwierdzenia, które należy przepisać do kreatora aktywacji telefonicznej systemu Windows. 

UWAGA: Jeżeli aktywacja przez stronę WWW zgłasza jakikolwiek błąd, prosimy o przesłanie zrzutu ekranu z tym błędem oraz zrzutu ekranu z identyfikatorem instalacji. 

Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl